SERWIS OLEJOWY


   Wymiana oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych to podstawowe czynności związane z okresową obsługą samochodu. Zarówno olej, jak i filtry chronią silnik i zapewniają długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Wymiana oleju to podstawowa czynność serwisowa pozwalająca na zachowanie osiągów silnika i zwiększenie jego trwałości. W trakcie jazdy autem olej ulega zanieczyszczeniu, przez co traci swe parametry i nie gwarantuje właściwego smarowania silnika. Z tego wzglęgu ważna jest jego regularna wymiana. Większość aut wymaga wymiany oleju po przejechaniu 15 tys - 20 tys km lub po roku.

 

RK Kamińscy to profesjonalny serwis samochodowy z Lublina (Ul. Mgielna 9, Lublin) zajmujący się: serwisem i wymianą opon - wulkanizacja, serwisem wymiany oleju, sprzedażą części samochodowych, mechanika samochodową.   Nasz serwis zapewni fachowe doradztwo w zakresie doboru właściwego oleju oraz filtru w Twoim samochodzie. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym wyssanie oleju z silnika, kiedy tradycyjne metody nie mogą być zastosowane.

 

   Prowadzimy sprzedaż olejów uznanych producentów takich jak: Castrol, Mobil, Elf, Motul, Valvoline, Shell, Total, Lotos, Texaco, Opel GM, Ford. Oferujemy Państwu filtry marki: Filtron. Mann-Filter, Knecht, Bosch. Oleje oraz filtry sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Posiadamy oleje w butelkach: 1l, 2l, 4l, 5l i 6l.

 

RK Kamińscy to profesjonalny serwis samochodowy z Lublina (Ul. Mgielna 9, Lublin) zajmujący się: serwisem i wymianą opon - wulkanizacja, serwisem wymiany oleju, sprzedażą części samochodowych, mechanika samochodową.

Przy zakupie oleju i filtru WYMIANA GRATIS!!!